Cartridge BUBBLE GUM HHC 0,5ml

CARTRIDGE BUBBLE GUM 94% HHC 0,5 ml

Náplň s příchutí Bubble gum. Liquid uvnitř obsahuje 94 % HHC a 6 % konopné terpeny z Kalifornie. Hravé ovocné chutě připomínající tu nejsvěžejší sladkou žvýkačku. Dodá energii a bude vás nutit do společnosti svojí hravostí a odvahou.

VAPOVACÍ PERO NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ!

Neobsahuje žádné THC!

Skladem
500 Kč / ks
Kategorie: KATEGORIE

Cartridge Bubble Gum HHC obsahuje

Obsah: Liquid uvnitř obsahuje kanabinoid HHC. HHC má velice podobné účinky na mysl a tělo jako THC, avšak HHC je 100% legální a připraven k užívání. HHC má jednak blahodárné účinky a samozřejmě i euforické vlastnosti. Extrakt, který se při výrobě používá, je získáván přirozenou cestou. Žádné syntetické a chemické látky, které by poškodili vaše zdraví.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Neobsahuje žádné THC!

Obsah cartridge : 0,5 ml

Manipulace: 

Našroubujte cartridge na naše vapovací pero a je hotovo. Stačí potáhnout a pero se samo zprovozní. Není potřeba nic mačkat. První dva tahy jsou rozehřívací a pak už to frčí. Nabíjí se pomocí micro usb konektoru, který není součástí balení.

 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Zpět do obchodu