Cartridge STRAWBERRY HHC 1ml

Cartridge s příchutí Strawberry 94 % HHC. Má chuť dokonale čerstvých jahod.

VAPOVACÍ PERO NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ!

Neobsahuje žádné THC!

Skladem
700 Kč / ks
Kategorie: KATEGORIE

Cartridge s příchutí Strawberry s 94 % HHC. Má chuť dokonale zralých jahod a je ideálním řešením pro navození dobré nálady a uvolnění. Také pomáhá stimulovat chuť k jídlu.

Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje kanabinoid HHC. Ten někteří uživatelé připodobňují k THC. Oproti THC je HHC 100% legální a můžete ho beztrestně užívat. Ať už pro jeho blahodárné či euforické vlastnosti. Extrakt, který při výrobě používáme, je získáván přirozenou cestou. Nikdy vám nebudeme nabízet syntetické a chemické preparáty, které by mohly ohrozit vaše zdraví. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme nabídnout skvělý HHC extrakt.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Neobsahuje žádné THC!

Obsah cartridge : 1ml

Složení : 94% HHC destilát, 6% konopné terpeny

 Manipulace:

Našroubujte cartridge na naše vapovací pero a je hotovo. Stačí potáhnout a pero se samo zprovozní. Není potřeba nic mačkat. První dva tahy jsou rozehřívací a pak už to frčí. Nabíjí se pomocí micro usb konektoru, který není součástí balení.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Zpět do obchodu