Eletta Campana- certifikované osivo 1kg

Průmyslová semena konopí Eletta Campana , rostlina s fotoperiodním životním cyklem připravená ke sklizni obvykle do konce srpna . Hodnoty Thc pod 0,2% CBD až do 7%. (Nefemizovaná semena) -regular 25 kusů.

Skladem
4 999 Kč / balení
Kategorie: Semínka

Eletta Campana je historická italská odrůda zařazená do seznamu certifikovaných odrůd konopí pro pěstování legálního průmyslového konopí. Jedná se o genetiku vybranou a vyvinutou pro výrobu vlákniny, dnes je stále více volena pro výrobu květenství a extrahované biomasy (CBD). Vyrábí uspokojivé množství i z hlediska spermatu.

Další morfologický rys, který jednoznačně odlišuje odrůdu od podobných, je velikost listů, které ve srovnání s jinými druhy Cannabis Sativa patří mezi největší.

Tento kmen je podle našeho názoru jedním z nejlepších (ne-li nejlepší) průmyslové genetiky cannabis sativa. Eletta Campana se dokonale přizpůsobuje suchému podnebí; v regionech jižní Itálie se úspěšně pěstuje na otevřených polích bez použití hnojiv a bez nutnosti zavlažování. Díky svým terapeutickým vlastnostem odvozeným od kanabidiolu je Eletta Campana kmen, který uživatelé CBD velmi milují. Tato fantastická průmyslová genetika konopí může být použita především pro svou obrovskou a bohatou produkci semen, skvělé květenství nebo výrobu konopných vláken.

Díky vynikající adaptaci na životní prostředí se jedná o genetiku konopí sativy, kterou lze snadno pěstovat téměř po celém světě. Je velmi odolná vůči venkovním škůdcům, což z ní činí snadno rostoucí rostlinu i pro začínající pěstitele.

 

  • INDOOR (pod umělým osvětlením): doba květu 8-9 týdnů.
  • OUTDOOR (venku nebo ve skleníku): rostliny jsou velké 2,5- 4,5 metru, květy dozrávají v průběhu srpna.

 

 Legislativa
Registrovaná EU odrůda technického konopí (legální ve všech členských státech), v souladu se zákonem č. 219/2003 Sb., o oběhu osiva a sadby a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1307/2013.

* Obsah kanabinoidů bohužel nelze garantovat - je ovlivněn metodikou pěstování i phenotypem daného semene. 

* Osivo Cannabis sativa L., kultivar Eletta Campana, číslo certifikátu původního obalu dle skladové dostupnosti (uvádíme na faktuře), v necertifikovaném balení. Ačkoliv se jedná o semena registrovaných odrůd, která pocházejí z certifikované produkce, není zatím možné zajistit certifikaci pro menší balení.

* V případě komerčního užití semen, s nutností certifikovaného osiva, vám vytvoříme individuální nabídku dle dostupných balení šlechtitelů (obvykle od 1 kg).

Zpět do obchodu