Feno Pure CBG 1g

Feno Pure CBG – Odrůda původem ze Švýcarska, která vznikla selekcí z registrované odrůdy carmagnola a jde o jednu z prvních komerčně dostupných odrůd s dominancí CBG. Fenopure CBG je dobře vyvážená směs sativy (60%) a indiky (40%) a jeho květy mají lehce ovocné aroma.

Skladem
149 Kč / g
Kategorie: Květy

Feno Pure CBG

S relaxačním účinkem a pro tělo přínosem,  taková je naše odrůda Feno Pure CBG. Speciální CBG marihuana se vyznačuje velmi nízkým procentem THC do 0,2% a na druhou stranu vysokým podílem CBG 7-9 %. Tyto specifické vlastnosti jsou výsledkem pečlivého šlechtění a pěstování ve výborných indoor podmínkách na Moravě. Jde o legální odrůdu, která se smí pěstovat na území EU a kupovat i v rámci České republiky.

 

CBG Feno Pure má jemné aroma se specifickým nádechem. Balení má velikost 1 gramu. Velkou výhodou je kvalitní neprůsvitný doypack obal, díky kterému dovnitř neproniká světlo ani vzduch. Sloučeniny CBG se tím pádem nemohou znehodnocovat a nevznikají nežádoucí látky, jako například CBN a podobné. Správné skladování a zabalení je základním předpokladem pro uchování vysoké kvality.

 

V čem je CBG konopí jiné? CBG i CBD se váží na buněčné receptory CB1 a CB2, kterými je tvořen náš endokanabinoidní systém a tím ovlivňují různé biologické procesy v těle. CB1 se nachází převážně v mozku a centrální nervové soustavě, kdežto CB2 se primárně nachází v tkáních, žlázách a orgánech. Hlavní rozdíl je v tom, že na rozdíl od CBD, které působí na receptory CB2 se CBG dokáže přímo vázat na receptory CB2 i CB1, které se nachází v centrálním nervovém systému. Možná i díky tomu je CBG známo tím, že dokáže tlumit psychoaktivní účinky THC, které působí na stejné receptory.

 

Kanabigerol ve zkratce jen CBG, který je považován za předchůdce THC, CBD, CBC a tudíž je často nazýván matkou všech kanabidoidů. Aktuálně je zkoumán pro potencionální léčebné účinky ve farmakologii.

Obsah CBD  < 2%

Obsah THC < 0,2%

Obsah CBG – až 16% (v průměru 7-9%)

 

ÚČINKY, CHUŤ A AROMA ODRŮDY FENO PURE CBG

Feno Pure CBG pochází ze seed banky Fenocan s genetikou 60% sativa a 40% indica. Květy mají příjemný ovocný a sladký chuťový profil díky obsahu terpenu p-cymen. Feno Pure CBG je odrůda, který by Vás měla hodit do pohody a má relaxační až sedativní účinek díky výskytu terpenu myrcene. Vysoké množství CBG 7-16% a nízký obsah THC < 0,2%

 

Květy slouží pouze ke sběratelským účelům a pro osoby starší 18ti let.

Zpět do obchodu